Op dinsdag 28 oktober 2025 organiseren wij weer onze jaarlijkse Praktijkbegeleiders-, Werkbegeleiders- en Studentendag: hét evenement voor alle operatieassistenten in opleiding én hun Praktijk- en Werkbegeleiders! Een interactieve dag met een gevarieerd programma en boeiende sprekers, waarbij je een mooi beeld krijgt van wat zich buiten je eigen operatiekamer en ziekenhuis afspeelt: kleine dingen, grote impact! (de aanmelding is inmiddels gesloten)
Studenten, Praktijk- en Werkbegeleiders
De Onderwijscommissie van de LVO organiseert elk jaar de Praktijkbegeleiders-, Werkbegeleiders- en Studentendag (PB-/WB-/Studentendag). Deze dag is bedoeld voor alle studenten die een opleiding tot operatieassistent volgen, ongeacht hun leerjaar of opleidingsinstituut. Ook Praktijk- en Werkbegeleiders zijn van harte welkom op deze dag!
Op de PB-/WB-/Studentendag heb je de kans om medestudenten te ontmoeten, kennis en ervaringen uit te wisselen, en meer te leren over de nieuwste technieken en interessante weetjes. Daarnaast kun je luisteren naar inspirerende presentaties, hierover in discussie gaan, en ideeën delen met anderen.
Kleine dingen, grote impact!
Het thema van de PB-/WB-/Studentendag in 2025 is 'Kleine dingen, grote impact!'. Dagvoorzitter is Marja Geuzenbroek en het programma is - onder voorbehoud - als volgt.
9:00 - 9:30 uur
Inloop
9:30 - 9:35 uur
Welkom en introductie
Door: Marja Geuzenbroek (LVO)
9:40 - 10:40 uur
Presentatie: Van valkuil naar verbinding; de waarde van het gesprek over elkaars drijfveren »
Door: Jeanette Keus (VUmc Amstel Academie) en Marcel Bruist (Amsterdam UMC Academie)
PAUZE
11:00 - 11:50 uur
Presentatie (titel volgt nog)
Door: Bart van Straten (Van Straten Medical)
LUNCH
12:45 - 14:00 uur
Presentatie: Pesten op de werkvloer »
Door: Laura Willemse (Stichting Pesten op de Werkvloer)
14:00 - 14:45 uur
Presentatie: Opleiden met Virtual Reality »
Door: Bas van Dijk en Germaine Geerders (DUTCH Technology)
14:45 - 15:30 uur
Presentatie: Gesprekstechnieken »
Door: Thomas Kerres (LVO)
15:30 - 15:45 uur
Eindevaluatie en afsluiting
Door: Marja Geuzenbroek (LVO)
Kennismaking met de LVO
Tijdens deze dag kun je natuurlijk ook kennismaken met de medewerkers van de LVO, die je graag meer vertellen over de rol van de beroepsvereniging voor alle operatieassistenten van Nederland.
Bekijk hieronder een terugblik op een eerdere PB-/WB-/Studentendag, met foto's van Ivonne Zijp Fotografie.
Accreditatie
Voor deelname aan de PB-/WB-/Studentendag zijn 5 accreditatiepunten toegekend, zodat je punten kunt verdienen voor in het kwaliteitsregister van de LVO. Dat is natuurlijk mooi meegenomen!
Praktische informatie
De PB-/WB-/Studentendag vindt plaats op dinsdag 28 oktober 2025, waarschijnlijk van ongeveer 09.00 tot 15.30 uur. Voor deze inspirerende dag vragen we een kleine bijdrage van 100 euro voor leden, en 150 euro voor niet-leden. Tijdens de pauzes zorgen wij voor koffie, thee en frisdrank. Tussen de middag is er een heerlijke lunch!
We zijn te gast bij Van Straten Medical in Utrecht:
- Van Straten Medical
Rijnzathe 2, 3454 PV Utrecht
Telefoon: 030 602 3830
Plattegrond »
Parkeren kan op het terrein van Van Straten Medical en is gratis. Van Straten Medical is ook goed met het openbaar vervoer bereikbaar.
Kleine dingen, grote impact! Doe je mee?
Bereid je voor op een dag vol samenwerking en innovatie in de OK: kleine dingen, grote impact!
We zien je graag tijdens onze PB-/WB-/Studentendag, tot dan!
Portfolio - PB-/WB-/Studentendag (28 oktober 2025)
Log in in Mijn LVO en voeg deze direct toe aan je portfolio of meld je aan voor het Kwaliteitsregister.